Flag ua Flag uk
Регіон /
Населений пункт

Туристичні послуги

 Додати запис
Truscavetskurort
Бальнеологічний курорт Трускавець
Регіон: Львівська область, Трускавецька м/р
Населений пункт: Трускавець

Організація відпочинку на курорті Трускавець: бронювання готелів, пансіонатів, приватного сектору, придбання путівок до санаторіїв.

1  +38(097)990-05-51
2  +38(095)121-29-67
  http://www.ukrwest.com.ua/
  office@ukrwest.com.ua
Готель Камелот
Регіон: Закарпатська область, Ужгородський р-н
Населений пункт: Кам'яниця

Повірте, хто не бачив сріблястих водоспадів, що зриваються з висоти, білопінного киплячого Ужа, що пробиває дорогу в тісних ущелинах, білих караванів хмар над старим Замком, той просто не має права заявляти, що бачив Закарпаття. Відпочинок тут може виправити стан справ : щоб відчути і відчути, наскільки приголомшливо красивий край Закарпаття, потрібно зовсім не багато - кинути все і відправитися в готель Камелот.

 
 
Дорога до нас у будь-яку пору року дивує видами, що відкриваються. Від Ужгороду вона йде уздовж долини річки Вуж, однієї з найкрасивіших річок Закарпаття. Вона нестримно несе вниз свої прозорі крижані води, долаючи усі перешкоди, і впадає в річку Лаборець біля словацького села Драгнев. На Ужі і його притоках можна побачити красиві водоспади.
В 9 кілометрах від міста Ужгород, лежить казкова країна – готельно-ресторанний комплекс «Камелот».
Поєднання річки і гір створює рідкісний, унікальний гірський клімат,який по своїх достоїнствах  не поступається гірськокліматичним курортам Швейцарії, Італії, Франції. Унікальність цих місць і у великій кількості лісу, який теж дуже впливає на мікроклімат,  в якому Камелот просто тоне. Це благородний бук, клен, ясен, ялина.
 
 
Не випадково, напевно, партійні чиновники вибирали місця для своїх дач і відпочинку саме тут. Вибір-то у них був…
Відпочинок в Закарпатті взимку - це можливість оцінити свої сили в гірськолижному спорті. Найближчі гірськолижні підйомники: с.Новоселиця (15 км), с. Кострино (30 км), с.Лумшори (40 км), с.Синяк (75 км). Взимку по схилах носяться лижники і сноубордисти. Над вершинами парять параплани. Пункти прокату найсучаснішим спорядженням, а висококласні інструктори швидко поставлять Вас на лижі.
На вершині гори, біля підніжжя якої розташувався готель Камелот, височіє величний і один з найкрасивіших замків Закарпаття - Невицький замок. 
 
Він був побудований в XIII столітті на вершині гори над долиною Ужа на місці більш раннього дерев'яного укріплення. У 1241 році був зруйнований ордами монголо-татар, але в другій половині XIII століття був відновлений. На рубежі XIII - XIV віків на місці круглого донжона була побудована чотирикутна триярусна башня-донжон.З розвитком вогнепальної зброї замок постійно удосконалився і перебудовувався і остаточні свої контури придбав на початку XVI століття. На початку XVII століття, під час володіння ним роду Другетів, замок в результаті міжусобних воєн неодноразово переходив з рук в руки. У 1644 році його захопив трансильванський воєвода Дьордь Ракоці..З башт замку відкривається прекрасний вид на долину річки Уж.
Крім того, готельно-ресторанний комплекс «Камелот» пропонує прекрасні умови для успішного проведення конференцій, банкетів, ділових зустрічей і нарад. Просторий конференц-зал готелю вміщує до 130 чоловік одночасно, а банкетні зали дозволять приємно провести як діловий обід, так і велику корпоративну вечірку.Побувавши тут одного разу - вам обов'язково захочеться повернутися сюди ще раз!

Ласкаво просимо в «Камелот»!

1  380507077767
2  380312731933
3  380312731955
  www.hotel-kamelot.com.ua
  kamelotrm77@gmail.com