Flag ua Flag uk
Регіон /
Населений пункт
Megaphone

Переселенці з Криму відкрили в Карпатах благодійний табір для дітей-переселенців

п'ятниця, 03 Липня 2015


        В українських Карпатах розпочалась перша зміна благодійного дитячого табору відпочинку для дітей-переселенців, а також для дітей пільгових категорій, сиріт і дітей з особливими потребами. Організувала цей табір благодійна організація «Час служити», яку заснували переселенці з Криму, – інформує Крим.Реалії. Примітно, що і керівники, і працівники табору, і волонтери – переселенці і жителі Криму. Раніше вони працювали у благодійному дитячому таборі для дітей із кризових сімей, який існував у Криму протягом багатьох років. Після переїзду на материкову частину України, активісти організували дитячий табір у мальовничому селі Поляниця Івано-Франківської області.
        У першу благодійну зміну до дитячого табору приїхали діти з Донецька, Пирятина, Києва, Хотова, Кіровограда. Також у таборі є діти-переселенці з Криму і діти, які приїхали з Криму.«Діти живуть у цьому складному світі, і переживають на собі всі проблеми. Ті діти, які приїхали в табір – переселенці, сироти, діти із складних сімей, – бачать життя не з кращого боку. На жаль, їх не можна захистити від усіх бід. Але можна подарувати чудові хвилини відпочинку і спілкування з новими друзями, оточити турботою і любов'ю. Ми робимо свою частину роботи. Я щасливий, що беру в цьому участь», – розповів кореспонденту Крим.Реалії виконавчий директор благодійної організації «Міжнародний благодійний фонд «Час служити» Андрій Шпигун.
        Благодійна зміна в дитячому таборі дозволяє дітям-переселенцям і дітям із кризових родин на час забути про проблеми. Тут вони грають, співають, танцюють, беруть участь у спортивних змаганнях. Дівчатка плетуть, в'яжуть, малюють, а хлопчики вчаться робити повітряних зміїв. Також у програмі – уроки англійської мови та перегляд мультфільмів. Передбачені й одноденні походи в ліс і на гору Хом'як.«Весь день розписаний по годинах, сумувати нема коли», – кажуть волонтери, які спеціально приїхали з Криму до Карпат, щоб продовжити працювати з маленькими мешканцями благодійного дитячого табору.
        За даними Організації Об'єднаних націй, в Україні понад 154 тисяч дітей-переселенців. Такі дані ООН приводила в квітні 2015 року.

За матеріалами сайту http://ua.krymr.com

Теги:   #Крим     #Карпати