Flag ua Flag uk
Регіон /
Населений пункт

Правила користування сайтом

Ласкаво просимо на сайт Карпатський ІнфоЦентр (http://carpathian.info) (Далі «Сайт») – портал туристично-інформаційних послуг в Карпатах.

При використання сайту http://carpathian.info для ведення особистих кабінетів, блогів, розміщення оголошень, матеріалів, коментарів, дискусій слід дотримуватися правил наведених нижче:

Загальні положення:
- Адміністрація сайту визначає правила поведінки на ньому і залишає за собою право вимагати їх виконання від відвідувачів.
- Розміщення будь-якого повідомлення на сайті автоматично означає Вашу згоду з правилами сайту, а також з необхідністю їх дотримання.
- Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів та блогів користувачів, які розміщені на сторінках сайту, а також за наслідки їхньої публікації і використання. Думка авторів статей, коментарів, блогів, розміщених на нашому ресурсі, може не збігатися з думками і позицією редакції.
- Адміністрація сайту не несе жодної відповідальності за збитки, понесені в результаті використання або невикористання його інформації.

Користування ресурсом:
- Читачем сайту може стати кожен, хто зайде за адресою http://carpathian.info.
- Використовувати інтерактивні ресурси сайту може кожен, хто зареєструється, а саме: вкаже своє ім'я, прізвище та електронну адресу.
- Тільки зареєстровані читачі сайту мають можливість ведення особистого кабінету, залишати коментарі до новин і статей, а також заводити свої блоги, додавати матеріали.

На http://carpathian.info заборонено:
- Заклики до насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або до захоплення державної влади; заклики до зміни адміністративних меж або державного кордону України, порушення порядку, встановленого Конституцією України; заклики до погромів, підпалів, знищення майна, захоплення будівель чи споруд, насильницького виселення громадян; заклики до агресії або до розв'язування воєнного конфлікту.
- Прямі та непрямі образи будь-кого, зокрема, політиків, чиновників, журналістів, користувачів ресурсу; дискримінація за національною, етнічною, расовою або релігійною приналежністю, а також шовіністичні висловлювання.
- Нецензурні висловлювання порнографічного, еротичного чи сексуального характеру.
- Будь-яка образлива поведінка щодо авторів статей і всіх учасників ресурсу.
- Реклама (не узгоджена з Адміністрацією Сайту), комерційні повідомлення, а також повідомлення, які не мають інформаційного навантаження і не стосуються тематики ресурсу.
- Будь-які повідомлення та інші дії, які заборонені законодавством України.

Модерування:
- Інтерактивні ресурси (коментарі, блоги) є постмодерованими. У випадку, якщо на те чи інше повідомлення надійшли скарги від користувачів, модератор читає повідомлення після їх розміщення на ресурсі.
- Якщо модератор, прочитавши повідомлення, вважає, що воно порушує правила ресурсу, він має право редагувати або видалити його.
- Кожен користувач може поскаржитися на коментар.
- Якщо Ви не згодні з рішенням модератора, ви можете написати у службу технічної підтримки, зазначеної в контактах сайту (admin@carpathian.info).

Підсумкові положення:
- Адміністрація залишає за собою право вносити зміни в ці правила. Зміни набирають чинності з моменту опублікування нової редакції правил на Сайті.
- Адміністрація сайту може позбавити права користування сайтом учасника, який систематично порушує ці правила.
- Адміністрація сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту.
- Адміністрація завжди готова взяти до відома побажання та пропозиції будь-якого учасника сайту щодо роботи ресурсу.
- Відповідальність за повідомлення та інший контент на Сайті несе користувач, який їх розмістив.
- З усіх питань, пов'язаних з роботою Сайту і розміщенням інформації на Сайті, контактуйте з редакцією — admin@carpathian.info.